Wkońcu Odsłonięte! Tajniki “szybkiej nauki“, których najprawdopodobniej NIKT NIGDY Cię nie nauczy w szkole ani na studiach, a które pozwolą Ci otrzymywać LEPSZE stopnie za raptem połowę tego samego wysiłku!

"Nie Ucz Się Długo - Ucz się Krócej, Ale
Z GŁOWĄ!

...Każdy Może Użyć Ten System Szybkiej Nauki Do Polepszenia Swoich Stopni Spędzając Mniej Czasu Na Nauce i Wkładając W Nią Mniej Wysiłku – Gwarantujemy Ci To!"

“Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“jest wyjątkowym zbiorem najbardziej efektywnych technik uczenia się, które pomogą Ci UCZYĆ SIĘ SZYBKO oraz dawać sobie radę z każdym przedmiotem i zadaniem szybciej niż inni, dobrze się przy tym bawiąc!“

Uporaj się z każdym przedmiotem, zadaniem lub testem, otrzymuj lepsze stopnie na koniec roku, pisz z łatwością wypracowania i zaliczaj klasówki bez trudu... “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“jest bezcenną kolekcją sprawdzonych rad, metod i technik, dzięki którym staniesz się wzorowym uczniem – nawet, jeśli nigdy nie uważałeś się za „uzdolnionego“ studenta.

Jasne, że nie chcesz być kujonem lub ‘molem książkowym’, żeby dostawać lepsze stopnie.

Nadal będziesz chciał mieć swoje życie, wychodzić z przyjaciółmi, chodzić do kina i bawić się. Dlatego musisz nauczyć się tajemnic, które pomogą Ci szybko i łatwo przyswoić sobie wielkie ilości informacji, abyś mógł dostawać najlepsze oceny bez cienia wysiłku. “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“ pokaże Ci dokładnie krok po kroku, jak dostawać lepsze oceny nie wypruwając sobie flaków!

Wyobraź sobie...

Odkryj SPRAWDZONY, WYPRÓBOWANY i PRZETESTOWANY system, który nie tylko oszczędza Twój czas, ale też, dzięki któremu dostajesz lepsze stopnie od kujonów i pupilków nie stając się jednym z nich...

NIEWAŻNE CZY myślisz, że „nie masz głowy do nauki...“
NIEWAŻNE CZY myślisz, że nie masz “farta“...
NIEWAŻNE CZY myślisz, że nie jesteś zdolny i że nie stać Cię na najlepsze szkoły...

“SEKRETNY KOD GENIUSZY – to dlaczego uczniowie GŁUPSI od CIEBIE dostają lepsze oceny...“

“Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“zawiera wzór krok-po-kroku, jak pomóc Ci otrzymywać lepsze oceny bez konieczności intensywniejszej nauki, kiedy głowa Ci pęka i nie mieści już wiedzy z jeszcze większej ilości książek oraz bez potrzeby wykonywania dodatkowych prac, aby podnieść swoje oceny.

Szczerą prawdą jest fakt, że „intensywna nauka“ nie potrafi Ci zagwarantować lepszych ocen. Potrzeba Ci lepszego SYSTEMU, który sprawi, że Twoja nauka będzie bułką z masłem. Tym samym będziesz dostawał lepsze stopnie ucząc się MNIEJ.

Stosując tajniki, których nauczysz się w “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“ będziesz uczył się MNIEJ na sprawdzian, klasówkę lub egzamin, a i tak będziesz miał lepsze oceny na świadectwie. Ale teraz już nie chodzi tylko o stopnie, prawda? Chodzi o dostawanie najlepszych stopni, tak abyś mógł zdobyć wymarzoną pracę i zarobki bez większego wysiłku!

Każdy głupiec może dostać dziś pracę, ale potrzeba kogoś z polotem, żeby zrobić dobrze płatną karierę – ku dumie i zadowoleniu Twoim, rodziny i przyjaciół.

Jasne, że w Internecie znajdziesz tony materiałów o strategiach uczenia się, lecz nigdy nie znajdziesz niczego, co jest choćby w przybliżeniu takie jak “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“ponieważ nie będzie to po prostu tym starym, dawnym “wkuwaniem na blachę“, co jeszcze pamiętał ze szkoły Twój dziadek. “Zbieraj najlepsze oceny bez cienia wysiłku...“wydobędzie z Ciebie to, co najlepsze nie robiąc z Ciebie kujona, przy pomocy najnowszych osiągnięć psychologii szybkiego uczenia się.

Zarezerwuj Twoją książkę “Zbieraj najlepsze oceny bez cienia wysiłku...“

Na wypadek, jeśliby powyższe nie wystarczało, oto bardziej szczegółowe zestawienie metod, technik i zasobów zawartych w “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“

Dowiesz się:

...A to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ każda strategia, każdy trik i każda metoda gwarantują Ci zmianę w SUPER-UCZNIA!

Pamiętaj – to jest SPRAWDZONY SYSTEM, który sam stosowałem raz-po-raz, by zdać jak “AS“ testy i egzaminy, mając przy tym normalne życie:

Pierwszy raz:

„Ukończyłem 4-letnie stadium inżynierskie, na które większość studentów potrzebuje 5 lat. A w 3 lata zrobiłem 2 specjalizacje, zamiast tylko jednej, jak inni. “

Drugi i trzeci raz:

„Kiedy robiłem magistra zarządzania i byłem na studiach doktoranckich na pełnym etacie, jako założyciel własnego przedsiębiorstwa, bez odłożonych pieniędzy, wykorzystywałem Wykładnicze Strategie Marketingowe, aby stworzyć przedsiębiorstwo usługowe trzy razy szybciej, z dwukrotnie wyższą od średniej sprzedażą na pracownika, z niewielką częścią przeciętnego współczynnika strat na pracownika z RÓWNOCZESNĄ stale rosnącą dwukrotnie wyższą zyskownością od konkurencji. Egzaminy zdałem z honorami!“

Czwarty raz:

„Kiedy przeprowadziłem się do (country) , napisałem na studiach menedżerskich doktorat w 3 miesiące – rzecz, na której napisanie nawet największy “kujon“ akademicki potrzebuje 12, jeśli nie 24 miesięcy.

Mój doktorat został zaakceptowany jako “przedłożony“, rzadkie osiągnięcie na tym elitarnym poziomie. Nawiasem mówiąc, mój 500-stronicowy doktorat zawierał ponad 1200 odnośników, 46 tabel, 19 ilustracji i 8 solidnych załączników! Plik był tak duży, że Microsoft Word ciągle próbował zmusić mnie do zapisania załączników jako oddzielne pliki!“

Piąty raz:

„Niedawno, kiedy pracowałem dla jednego ze światowych dostawcy oprogramowania, zastosowałem te same strategie, prognozując rezultaty 30 razy (to 3000%) wyższe od norm przedsiębiorstwa bazując na tych samych współczynnikach przeliczania jak współcześni mi przedsiębiorcy w innych regionach świata, i przyczyniając się do wzrostu przedsiębiorstwa o 50% w ciągu roku. W tym samym czasie ukończyłem z “wyróżnieniem“ i w czasie krótszym od jednego roku prawnicze studium podyplomowe ze specjalizacją w prawie podatkowym, funduszach emerytalnych i ochronie mienia. Dla żadnego z moich kolegów nie były tajemnicą moje aktywności poza zajęciami akademickimi.“

Ale CHWILECZKĘ: Te systemy nie pomogą Ci otrzymywać lepsze stopnie tylko w szkole lub na studiach. Możesz je wykorzystać, aby polepszyć Twoje rezultaty w KAŻDYM środowisku!

Wykorzystując dokładnie ten sam wzór, którego już Ty niedługo się nauczysz, stałem się umiejętnym graczem Squash wygrywając turniej Masters i zajmując drugie miejsce w innym turnieju Squash – było w moich pierwszych 5 latach nauki grania, a byłem już po trzydziestce!

Dlaczego Ci opowiadam o tym wszystkim?

To proste. Jestem ŻYJĄCYM PRZYKŁADEM, że to działa w najbardziej nietypowych, wymagających i męczących warunkach.

Nigdy nie osiągnąłbym takich rezultatów nie próbując sprawdzonych strategii prowadzących do Wyników Wykładniczych z MNIEJSZYM nakładem pracy – ZARÓWNO, jako student (uczący się), jak i człowiek biznesu (przedsiębiorca).

Posłuchaj, co inni powiedzieli o “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“

 

“Nie wierzę, że nie uczą tego w szkole. Nie mogę uwierzyć, ile godzin zmarnowałem – wszystko na nic! Szkoda, że nie wiedziałem o tym parę lat temu… Jako licealista lub student  musisz to mieć. Robert McNemara
Pierwszo-roczny student uniwersytecki

 

“Nie wierzę, że nauka może sprawiać tyle radości!“
David O’Connell, Uczeń szkoły podstawowej

 

“Niechętnie przyznaję, że przyszedłem tu niedowierzając, iż mógłbym nauczyć się być lepszym studentem (rodzice wysłali mnie wbrew mojej woli). O rany, jak się myliłem! Kiedy wróciłem do domu, uściskałem ich mocno. Moje życie na zawsze się zmieniło!“
Sylvio Di Angelo, Uczeń szkoły średniej

 

“Gdybym wiedział o tym wcześniej, z pewnością dostałbym się na listę najlepszych uczniów! Jestem szczęśliwy, że dowiedziałem się o tym, zanim mogłoby być za późno!
Paul Martineau, Licencjata w dziedzinie nauk ścisłych

 

“(Profesor)Dussault jest jednym z najlepszych nauczycieli, których miałem na zajęciach na uniwersytecie przez 4 lata. Kreuje atmosferę zabawy i wyzwania, która zachęca nawet tych najbardziej zamkniętych w sobie studentów (jak ja sam) do wyjścia ze swoich skorup i otwartego badania nowych pomysłów i koncepcji.“
(Bardzo wstydliwy) maturzysta, który nie chciał ujawnić swego nazwiska 

 

“Chodząc na 1 do 3 wieczornych kursów w semestrze i spędzając MNIEJ CZASU na nauce znaczy, że ukończę moje stadium kupieckie 3 lata przed czasem – to byłoby warte tyle, co roczna podwyżka o 25.000 Dolarów... Hura!
Helena M., Zespołowy menażer telekomunikacji

 

“Zdałem właśnie jak burza pierwszą serię egzaminów – WSZYSTKIE Z WYRÓŻNIENIEM (5-ątki) – nigdy nie pomyślałbym, że jestem mądrzejszy od moich przyjaciół, którzy teraz mi zazdroszczą! Wielkie dzięki!“
Frank Lowenstein, Uczeń uniwersytecki

 

“Przeszedłem z trój, na czwórki i w końcu na piątki. Nie wiedziałem, że ładne dziewczyny lecą na mądrych chłopaków w klasie. O rany!“
Morris J. Dziekan szkoły podstawowej

 

Naucz się, jak UCZYĆ SIĘ Z GŁOWĄ tak, abyś mógł nadal wychodzić z kumplami, byczyć się, łazić po Internecie lub grać w gry video!

Sukces w Twoim życiu ma bardzo mało do czynienia z Twoją umiejętnością dostawania czwórek i piątek w każdym przedmiocie. Jeśli jednak chcesz stać się człowiekiem sukcesu z życiu MUSISZ stać się SUPER- UCZNIEM – po prostu, dlatego, że każdy może nauczyć się właściwie wszystkiego, jeśli tylko ma na to odpowiednio dużo czasu.

Jeśli chcesz odnosić wielkie sukcesy w życiu, mieć dobrze płatne stanowisko w pracy i mieć coś z życia – musisz stać się LEPSZY od większości ludzi. Musisz wyjść ponad przeciętną. ZNACZNIE WYŻEJ.

Jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu –
musisz stać się SUPER-UCZNIEM!

Widzisz, każdy może stać się Tiger Woods’em, Michael Jordan’em lub Bill Gates’em. Ci ludzie są najwyraźniej bardziej zdeterminowani niż większość, lecz KLUCZ do ich sukcesu leży w lepszych strategiach.

Jeśli chcesz mieć dobre stopnie na świadectwie w każdym przedmiocie, stać się super-uczniem i osiągnąć to, o czym większość ludzi może tylko pomarzyć – potrzeba Ci lepszych strategii.

“Naucz się, jak uczyć się z głową i dostać oceny, dzięki którym Ty i Twoja rodzina będziecie z Ciebie DUMNI!“

Jeśli nie osiągasz wyników, ryzykujesz, że rozczarujesz rodzinę... bliskich przyjaciół… nauczycieli… a przede wszystkim SAMEGO SIEBIE!

A jeśli chodzisz do szkoły lub na uczelnię i nie dostajesz dobrych ocen, które poprowadzą Cię prosto do świetnej kariery, zmarnujesz cały ten czas – czasu NIGDY nie odzyskasz, utracisz go na zawsze.

I w tym leży zasadnicza różnica. Wszyscy bogaci, popularni i znani ludzie sukcesu mają tajne strategie, dzięki którym każda minuta się liczy.

Tych strategii większość ludzi nigdy nie odkryje i dlatego zdarza im się utknąć w zawodzie bez perspektyw, którego nie cierpią, jeżdżą starym rozpadającym się samochodem, mieszkają w lichej dzielnicy, stale kłócą się z partnerami i nigdy nie prowadzą życia, które chcą i którym marzą.

Jeśli wiesz, możesz dostawać lepsze stopnie niż teraz… jeśli nie jesteś pewien, co chcesz począć ze swoim życiem… jeśli wiesz głęboko w środku, możesz postarać się bardziej...

...I chcesz najszybszy, sprawdzony i przetestowany sposób, aby to osiągnąć, musisz mieć tę książkę – jeśli zastosujesz się do tych strategii, masz gwarantowane lepsze stopnie oraz nauczysz się dobrych nawyków uczenia się. Co ważniejsze, pomoże Ci to osiągać więcej sukcesów w życiu.

W takim razie, ile zażądać za to jedyne-w-swoim-rodzaju kompendium najlepszych strategii oraz tajników uczenia się i maksymalnej wydajności?

Koncepcje, techniki i strategie zawarte na stronach “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“ wymagały 20 lat, by sie ich nauczyć, w tym przeczytania ponad 300 książek, uczestniczeniu w seminariach i warsztatach oraz poznawania wyjątkowych ludzi osiągających znakomite rezultaty w życiu prywatnym i zawodowym.

Stworzyłem i udoskonaliłem wysoce przewidywalny system, plan zrozumiały nawet dla dziecka, który każdy może prześledzić i osiągnąć sukces. Możesz go mieć już wkrótce, a jest on niezawodny jak szwajcarski zegarek.

Widzisz, nie musisz stać się kujonem czy molem książkowym, a szybko stać się SUPER-UCZNIEM, jeśli chcesz wykiwać system akademicki i dostawać najlepsze oceny ucząc się MNIEJ niż obecnie.

Jeśli zastanowisz się chwilę nad wartością i nad rezultatami, które możesz osiągnąć jeszcze W TYM TYGODNIU stosując te jasno przedstawione w “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“ proste strategie, mógłbym spokojnie żądać 100 dolarów za ten system – zwłaszcza z uwagi na to, iż może każdego tygodnia pomóc Ci zaoszczędzić niezliczone godziny, dać Ci lepsze oceny i w końcu dobrze płatną pracę, o której Twoi rówieśnicy tylko mogą pomarzyć.

Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że jest wielu ciężko pracujących studentów, którzy walczą z utrzymaniem się nad powierzchnią wody i wydaje się że wszystko robią dobrze, a nadal dostają tylko trójki i czwórki.

Postanowiłem więc zaoferować pełne wydanie “Zbieraj najlepsze oceny bez cienia wysiłku...“  dla ambitnych uczniów mówjących po Polsku za bardziej przystępną cenę.
Zbieraj najlepsze oceny bez cienia wysiłku...“ jest już wydany w języku angieslkim, francuskim i obecnie tłumaczony na język polski. Jestem pewien że jest spora liczba ambitnych uczniów w Polsce którzy pragną zbierać najlepsze oceny ciągle, trwale i nieprzerwanie.

Ponieważ przeczytałeś aż dotąd, jestem przekonany że Ty również pragniesz być człowiekiem sukcesu. Na tej stronie możesz zamówić “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“ w języku Polskim. Jeśli zrobisz to teraz, to będziesz jednym z pierwszych ambitnych i zdecydowanych ludzi którzy otrzymają ten wyjątkowy zbiór najbardziej efektywnych technik uczenia się już wkrótce. PLUS, ponieważ podejmujesz decyzję już teraz, otrzymasz również specjalne BONUSY które nie znajdziesz NIGDZIE na internecie.

Na dodatek chcę być ABSOLUTNIE PEWNY, że docenisz wartość tego unikalnego systemu szybkiej nauki tak, jak zrobiło to wielu innych. Dlatego wypuszczam ten produkt z żelazną gwarancją zwrotu pieniędzy bez żadnych pytań.

 
 

Nie decyduj się już w tej chwili – Po prostu “JEDŹ NA JAZDĘ PRÓBNĄ“ z “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“ na pełne 60-DNI, a DOPIERO POTEM zadecyduj, czy chcesz ją zatrzymać“

To proste. Zamów książkę. Kiedy ją otrzyamasz, korzystaj z niej przez 60 dni. Jeśli poczujesz, że nie potrafi ona uczynić Twojego życia PROSTSZYM, ŁATWIEJSZYM i PRZYJEMNIEJSZYM...

Jeśli brakuje Ci pewności siebie jesteś na najlepszej drodze, by DOŁADOWAĆ swoje oceny W TYM semestrze… Jeśli nie jesteś lepszym studentem… SUPER-UCZEŃ… CZŁOWIEK SUKCESU… z POŁOWĄ wysiłku… Jeśli to jeszcze nie sprawia, że czujesz się nie do pokonania…

Po prostu wyślij mi email, i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy – bez pytań, bez urazy. Po prostu nie możesz przegrać. Jedyne, na czym możesz stracić to stres o stopnie, podczas kiedy nie robisz nic, by zwiększyć swoje szanse i oczekiwać innych wyników. To nie działa, nieważne jak bardzo się starasz.

Zarezerwuj Twoją książkę “Zbieraj najlepsze oceny bez cienia wysiłku...“ i doładuj Twoje oceny bez większego wysiłku!

Ja wiem, że strategie w “Zbieraj najlepsze oceny bez cienia wysiłku...“ DZIAŁAJĄ.

Ty po prostu jeszcze o tym nie wiesz.

Podejmij decyzję, aby ROZPOCZĄĆ swą przemianę i uwolnij swój Geniusz – JUŻ DZIŚ!

Nie masz nic do stracenia, a zyskać możesz wszystko. Kliknij na obrazek poniżej, by polepszyć swoje oceny i od dziś miej WIĘCEJ czasu na zabawę.

Zarezerwuj “Zbieraj najlepsze oceny  bez cienia wysiłku...“ już teraz a staniesz pierwszy w kolejce kto otrzma ten wyjątkowy zbiór najbardziej efektywnych technik uczenia się, które pomogą Ci UCZYĆ SIĘ SZYBKO oraz dawać sobie radę z każdym przedmiotem i zadaniem szybciej niż inni, dobrze się przy tym bawiąc!“

Kliknij tutaj i zarezerwuj ten zbiór tajników „szybkiej nauki“ które pomogą Ci wykiwać system akademicki i dostawać najlepsze oceny ucząc się MNIEJ niż obecnie.

Order Now

Order Now From Our Secure Order Form

Onward and Upward!

Dr Marc Dussault

Dr Marc Dussault.

P.S. – Pamiętaj, że w tym wszystkim nie chodzi o otrzymywanie najlepszych stopni, jak to możliwe. Chodzi o stanie się NAJLEPSZĄ osobą, jaką możesz się stać – osobą, z której dumny jesteś Ty i Twoja rodzina. Osobą, o którą będą walczyć WIELKIE firmy, aby zatrudnić Cię i płacić Ci 25.000, 45.000 lub nawet 85.000 Dolarów…
Dokładnie teraz chodzi o oceny.

Stworzyłem ten system, który obecnie jest tłumaczony na język polski, i wkrótce Ty będziesz mógł go używać żeby zrealizować swoje najskrytsze marzenia. Wyobraź sobie kopię egzaminu końcowego na 2-3 tygodnie przed jego terminem…. To jest właśnie to, czego uczy Cię ten SYSTEM.

Zarezerwuj teraz i już wkrótce Twoje stopnie zaczną skakać w górę!
Jeśli masz pytania przed zakupem, na które nie ma odpowiedzi na tej stronie, wyślij mi email na info [~at~] get-better-grades . com a ja dostarczę Ci odpowiedź.